ZAHRANIČÍ
zahraniční destinace jsou velmi žádané, pojďme se společně podívat na možnosti, které pro Vás připravujeme s našimi dlouholetými obchodními partnery
Vyberte si z následujících destinací
Itálie

Chorvatsko

Španělsko Německo Holandsko Anglie Rakousko

 


ŠPANĚLSKO

Španělsko je bezpochyby jednou z nejoblíbenějších turistických destinací v Evropě. Naleznete zde stovky nádherných přímořských letovisk, které jsou plné vína a jídla z tradiční španělské kuchyně. Španělské království (Reino de España) leží na Pyrenejském poloostrově Španělsko láká svým teplým mořem, rozpáleným sluncem a překrásnou přírodou. Španělsko je zemí, kterou charakterizuje fotbal, flamengo, býčí zápasy či slavení fiesty. Je to prosluněné místo, které má svůj žár a temperament.


 


ŠPANĚLSKO – COSTA BRAVA

ubytování v  hotelu** včetně polopenze nebo plné penze na pobřeží Costa Brava. Umístění hotelu je cca 500 m od písčité pláže nedaleko centra. Ubytování je vhodné pro kolektivy dětí MŠ, rodiče a děti, ZŠ, SŠ. Možnosti výletů do okolí dle dohody (Barcelona, zábavný park, Delfinárium).

18.5.18 - 27.5.18           6.980,-Kč (polopenze - švédské stoly)

25.5.18 - 03.6.18           8.390,-Kč (polopenze - švédské stoly)

31.8.18 - 09.9.18           8.190,-Kč (polopenze - švédské stoly)

Cena je kalkulovaná při min. počtu 44 platících + 3 ped. dozory jsou zdarma


CHORVATSKO

Chorvatsko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Jadranským mořem. Chorvatsko patří mezi turisticky nejpopulárnější země. Je proslulé křišťálově čistým mořem a nekonečnými zákoutími plnými zeleně. Pobřeží je lemováno více než 1200 ostrovy. Charakteristické jsou romantické zálivy s oblázkovými plážemi, malebná architektura, piniové a borovicové háje a dobrosrdečné, pohostinné obyvatelstvo. Počet ostrovů, ostrůvků, hřebenů a útesů je 1185a největšími jsou ostrovy Krk a Cres. Osídlených ostrovů je 67.

Copyright 2010. VESELÝ ŠKOLNÍ AUTOBUS

KONTAKT| DOMŮ

Webdesign & Development by 5Q