ZAHRANIČÍ
zahraniční destinace jsou velmi žádané, pojďme se společně podívat na možnosti, které pro Vás připravujeme s našimi dlouholetými obchodními partnery
Vyberte si z následujících destinací
Itálie

Chorvatsko

Španělsko Německo Holandsko Anglie Rakousko

 


ANGLIE

Velká Británie - země, kde vládne už desítky let královna Alžběta II., kde se řídí nalevo, země mlhy.Velká Británie byla dominantní průmyslová a námořní velmoc 19. století a hrála vedoucí roli v rozvoji parlamentní demokracie, vývoji literatury a vědy. Jako členský stát EU, se VB rozhodla zůstat mimo měnovou unii.


 


LONDÝN A OKOLÍ

zájezd je na 5 nebo 6 dní s tím, že ubytování je zajištěno v anglických rodinách s plnou penzí (snídaně, oběd formou balíčku, večeře). Při kratším zájezdu se podrobně prohlédne Londýn – Tower, ……….a Windsor. Při prodlouženém zájezdu uvidíte navíc Oxford, Stradford a Cantubery. K přejezdu do Velké Británie je použit eurotunel nebo trajekt (T/Z)                                                             Programy zájezdů jsou připravovány na míru s pedagogickým dozorem. V současné době pořádáme i výlety do Warner Bros Studii Harryho Pothera

Cena: od 5.900,- Kč Termín: celoročně - dohodou


VÝUKOVÉ PROGRAMY V LONDÝNĚ

zájezd na min. 5 dní s tím, že studenti dopoledne nebo odpoledne navštěvují školu, kde se zdokonalují v anglickém jazyce (závěrečný certifikát) a ve volném čase je pro ně připraven program za účelem poznání Londýna, návštěva muzeí... Ubytování je v anglických rodinách se zajištěním plné penze a škola je vždy v blízkosti tohoto ubytování.

CHORVATSKO

Chorvatsko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Jadranským mořem. Chorvatsko patří mezi turisticky nejpopulárnější země. Je proslulé křišťálově čistým mořem a nekonečnými zákoutími plnými zeleně. Pobřeží je lemováno více než 1200 ostrovy. Charakteristické jsou romantické zálivy s oblázkovými plážemi, malebná architektura, piniové a borovicové háje a dobrosrdečné, pohostinné obyvatelstvo. Počet ostrovů, ostrůvků, hřebenů a útesů je 1185a největšími jsou ostrovy Krk a Cres. Osídlených ostrovů je 67.

Copyright 2010. VESELÝ ŠKOLNÍ AUTOBUS

KONTAKT| DOMŮ

Webdesign & Development by 5Q