ZAHRANIČÍ
zahraniční destinace jsou velmi žádané, pojďme se společně podívat na možnosti, které pro Vás připravujeme s našimi dlouholetými obchodními partnery
Vyberte si z následujících destinací
Itálie

Chorvatsko

Španělsko Německo Holandsko Anglie Rakousko

 


RAKOUSKO

Po celá století, až do konce I. světové války, bylo Rakousko centrem rozlehlé říše, která ovládala značnou část střední Evropy. V současnosti je Rakousko spolková republika, která se skládá z devíti spolkových zemí. Rakousko je proslulé svými lyžařskými zařízeními v nádherných horách, křišťálově čistými jezery a krásnými zelenými údolími. Po celé zemi naleznete množství překrásných architektonických památek připomínajících mocné Habsburky, kteří ovládali střední Evropu po mnohá staletí. Tato země patří ale také mezi regiony, které se mohou pyšnit téměř 5000 let dlouhou vinařskou historií.

Ceny jednotlivých zájezdů jsou vypočítány podle místa odjezdu. Na základě vašeho požadavku vám rádi zašleme kalkulaci

 

CÍSAŘSKÁ VÍDEŇ

vydejte se po stopách habsburské monarchie, nahlédnete do centra někdejší významné říše, projedete se okružní třídou tzv. Ringstrasse. Lesk a sláva bývalých císařů na vás bude dýchat ze všech koutů. Schönbrunn , Hofburg, katedrála sv. Štěpána, muzea. Součástí programu je také návštěva Přírodovědného muzea nebo Umělecko historického muzea, v Albertině můžete navštívit aktuální výstavu - ruské avantgardy "Od Chagalla k Malevičovi" (do června 2016) Na podzim se můžeme těšit na Velkou výstavu evropského Pointilismu.

VÍCEDENNÍ KOMBINOVANÝ ZÁJEZD JIŽNÍ MORAVA A VÍDEŇ

1. den – při cestě návštěva vybraných památek - zastávka v Třebíči (židovská čtvrť a bazilika sv. Prokopa) ubytování nedaleko Znojma
2. den –celodenní návštěva Vídně a prohlídka vybraných památek


VÍDEŃ V ČASE ADVENTU

- je asi jedním z nejkrásnějších měst. Po prohlídce vídeňských památek a zajímavostí navštívíme skvostné adventní trhy Schönbrunnu, radnice nebo Belvederu.

ADVENTNÍ ZÁJEZD DO VÍDNĚ A RETZU

Prohlídka města (Schönbrunn, památky na Ringstrasse) a návštěva krásných vánočních trhů před radnicí. Můžeme také navštívit nejstarší zoologickou zahraduna světě Schönbrunn, která byla založena rok před narozením Mozarta  Marii Terezii. Černobílý medvídek panda koala je atrakcí, kterou se může pyšnit jen velmi málo ZOO na světě. V odpoledních hodinách přejezd do městečka Retz, kde probíhá čertovcký průvod - Krampuslauf. Jedná se o nezpomenutelný zážitek. Časově omezená akce.


FESTIVAL NARCISŮ V SOLNÉ KOMOŘE

Největší alpský festival narcisů. Během programu uvidíte dvě korza - autokorzo s vozy, které jsou vyzdobeny tisíci květů divokých narcisů
a korzo lodí. Ať na automobilech či na lodích na jezeře uvidíte např. slona v životní velikosti (z narcisů), zámek, velblouda či cokoliv, na co přijde fantazie místních lidí, kteří tráví týden před vlastní akcí dlouhé hodiny výrobou a výzdobou alegorických výjevů z narcisů. Termínované.

MUZEUM BUDOUCNOSTI, LINZ, MATHAUSEN

Navštívíme rakouské město známé jedním z nejstarších koláčů. Projdeme si historické centrum a hlavním bodem naší návštěvy bude Ars Electronica tzv. muzeum budoucnosti. Muzeum je věnováno novému pohledu na člověka a vnímání světa kolem nás. VyzkoušíTe si nejrůznější interaktivní pokusy z robotiky, biotechnologie či neurologie. Vyfotografujete si svoji vlastní sítnici, nebo se dozvíte, jak je nakládáno s našimi informacemi na populární síti facebook. Na závěr exkurze vám unikátní projekce Hluboký vesmír odkryje hranice lidských možností. Zastavit se také můžeme v bývalém koncetračním táboře,kde zemřel i známý písničkář Karel Hašler


VÁNOČNÍ POŠTOVNÍ ÚŘAD

V Linzi návštívíme velké výstavy betlémů v zámku, adventní trh na kouzelném Hlavním náměstí a uvidíme stovky betlémů ve výlohách obchodů,….. Steyer patří mezi nejkrásnější středověká historická městečka a má neopakovatelnou předvánoční atmosféru. Christkindl - světový unikát - pouze přes Vánoce otevřený poštovní úřad 4411, odkud můžete potěšit své blízké nefalšovaným "nebeským" pozdravem. Mechanický betlém s 300 figurkami vyřezával mistr z Krkonoš 40 let.

CENÍK

Kalkulace na naše zájezdy je vypočítávána přímo od vaší školy podle skutečně ujetých km. Kalkulaci  počítáme  při 44 platících a poskytujeme 3 pedagogy zdarma. CK může zprostředkovat pojištění na LV, úraz a storno zájezdu, které je součástí  ceny zájezdu.  CK je rovněž pojištěna pro případ úpadku u Union poisťovny Bratislava a.s.  Ceny výletů vám vypočítáme a obratem zašleme emailem.


CHORVATSKO

Chorvatsko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Jadranským mořem. Chorvatsko patří mezi turisticky nejpopulárnější země. Je proslulé křišťálově čistým mořem a nekonečnými zákoutími plnými zeleně. Pobřeží je lemováno více než 1200 ostrovy. Charakteristické jsou romantické zálivy s oblázkovými plážemi, malebná architektura, piniové a borovicové háje a dobrosrdečné, pohostinné obyvatelstvo. Počet ostrovů, ostrůvků, hřebenů a útesů je 1185a největšími jsou ostrovy Krk a Cres. Osídlených ostrovů je 67.

Copyright 2010. VESELÝ ŠKOLNÍ AUTOBUS

KONTAKT| DOMŮ

Webdesign & Development by 5Q