AKTUALITY

Nové programy, školní výlety,levné ubytování v Praze na jaro 2012


Na letošní rok máme připravené nové nebo upravené vzdělávací programy pro žáky a studenty v rámci projektu „Setkání s Prahou“. Tyto programy doplňují zábavnou formou znalostí získané ve vyučování a jejich součástí jsou soutěže o ceny.  Pro zajištění dopravy do Prahy můžete využít  velmi výhodné nabídky Českých drah, která platí do 15. května 2012. Všichni však nemají možnost se do Prahy dopravit vlakem. Nabízíme vám další naší službu zprostředkování zájezdové autobusové dopravy s odjezdem od budovy vaší školy. Máme smluvní dopravce po celé České republice.

Vzdělávací programy jsou jednodenní ale mohou být i na více dní. V tom případě vám poskytneme levné ubytování pro školní skupiny v Praze. Rovněž vám zprostředkujeme program a dopravu do blízkého i vzdálenějšího okolí Prahy (viz. školní výlety). Informace o projektu vč. cenové nabídky „Setkání s Prahou“ a „Vlakem do stanice Praha“ byly zaslány na školy. Pokud se k vám z nějakého důvodu nedostaly, můžete o ně požádat na emailové adrese ca@veselyskolniautobus.cz

Ubytování je v nově zrekonstruovaném objektu nedaleko centra. Pokoje jsou 2 – 8 lůžkové. Sociální zařízení je na dva pokoje (koupelna a WC). Na každém pokoji je televize. V ceně je rovněž wifi, mikrovlná trouba, vařič, varná konvice, zapůjčení žehličky, vysoušeče vlasů. V recepci je také trezor pro úschovu cenností. Cena ubytování pro školní skupiny je 300,- Kč/osoba vč. snídaně.

 

 
 

Copyright 2010. VESELÝ ŠKOLNÍ AUTOBUS

KONTAKT| DOMŮ

Webdesign & Development by 5Q