AKTUALITY

Školní výlety a exkurze jaro 2019

I v letošním roce zde naleznete rozsáhlou nabídku různých druhů a kombinací školních výletů a exkurzí. Vedle klasických poznávacích a výukových výletů pořádáme také zážitkové výlety, které jsou spojené s dobrodružstvím a zábavou. V naší letošní nabídce najdete tipy na adaptační kurzy, zahraniční zájezdy, hotové školní výlety a novinou jsou tzv. stavebnicové výlety, kde si můžete jednotlivé části výletu vybrat sami.

 

Stavebnicové výlety - jsme do své nabídky zařadili pro velký zájem ze strany učitelů. Výhodou je, že pokud máte svoji představu o náplni výletu, zajistíme vám výlet podle vašich požadavků.


V dnešní době je velký zájem o adapatační kurzy. Do naší nabídky jsme pro letošní rok zařadili nabídku 5denního zájezdu do Polska. Ubytování je je v lázeňském městečku u Baltského moře. Polsko je v tomto ohledu zatím méně navštěvovaná země, ale má co nabídnout např. NP s polskými bizony a další atrakce. Tato destinace je cenově dostupná pro většinou studentů.


Tradičně máme širokou nabídku převážně jednodenní výletů určených  jako ideální doplněk probíraného učiva nejenom pro první a druhý stupeň základníxh škol. Tematicky zaměřené výlety po ČR lze realizovat během celého školního roku. Termíny si určujete sami. Dopravu zajišťujeme kvalitními autobusy pro 45 nebo 49 osob. Po celou dobu výletu vás bude provázet náš průvodce, který vás seznámí se zajímavostmi spojenými s výletem a organizačně ho zajišťuje. V naší nabídce zájezdů najdete akce věnované poznávání české přírody, dějin, kultury, umění, lidových tradic a řemesel; dále nabídka zahrnuje exkurze do různých výrobních podniků, návštěvy zoologickcýh zahrad, muzeí, skanzenů, výlety za pozhádkovými bytostmi a mnohé další okruhy.


Vícedenní školní výlet do této kategorie patří poznávací výlety v tuzemsku i zahraničí, sportovní kurzy, lyžařské výcviky i již výše zmíněné adapatční kurzy a zážitkové výlety. Samozřejmě můžeme zvolit i jejich různé kombinace. Je zcela zřejmé, že vícedenní výlety jsou spojeny s ubytováním. Ubytování je nabízeno zpravidla v jednoduchém druhu ubytovací kapacity a to v chatkách, chatách, rekreačním středisku, penzionu nebo v menším hotelu. Tyto výlety jsou většinou připravovány ve spolupráci s pedagoickým pracovníkem, který si vybere lokalitu a zvolí úroveň ubytování.


A na co bychom vás rádi v závěru školního roku pozvali?

Výlety do zábavních parků Evropy

BELANTINS ZÁBAVNÍ PARK V NĚMECKU najdete zde některé atrakce, které jsou velmi moderní a unikátní v celém Německu. Mezi ně patří největší 38 m pyramida s vodní skluzavkou pro čluny - jedná se o obdobu horské dráhy, jen je na vodě. Výhodonou návštěvy tothoto parku je jeho časová nenáročnost. Z Prahy se odjíždí kolem 7 hodiny ráno a návrat je kolem 21 hodiny večer.

PLOHN ZÁBAVNÍ PARK (Německo) je zážitkový areál  pro   děti i  pro teenagery. V  letošním roce  bude otevřena nová adrenalinová horská dráha »Dynamite«  typu  Big  Dipper  Coaster.  Kromě  toho se můžete těšit na  pět d alších  horských  drah  z nichž jedna je  dřevěná „El Toro“. Je  zde více jak 80 atrakcí. Mimo  jiné  je  zde pohádková  vesnička  s pěknými  detailně  propracovanými  hrázděnými domky, ve westernovém městečku na vás čeká kovbojská atmosféra v saloonech či dolech na stříbro. Pro  příznivce  prehistorie  je  zde  připravený vor, kterým se vydáte do světa dinosaurů. Výhodou je i zde časová dostupnost. Z Prahy se vyjíždí kolem 6 hodiny ráno a vrací se cca 21 hod večer.

LEGOLAND V NĚMECKU spoustu zábavy naleznete i v tomto zábavném parku vč. mini Evropy z kostiček lega

Ceny jsou kalkulované s odjezdem od školy podle skutečně ujetých km a jsou smluvní.


Copyright 2010. VESELÝ ŠKOLNÍ AUTOBUS

KONTAKT| DOMŮ

Webdesign & Development by 5Q