TIPY
místo pro novinky, které pro Vás chystáme a děláme

 

ZÁHADNÝ POKLAD aneb Jan Zbyněk Zajíc na cestách


Po šesti letech, kdy jsme realizovali zážitkovou akci pro děti „Záhadný poklad“ se stěhujeme na jiný renesanční zámek. Je to z důvodu reakcí našich zákazníků, kteří se na naši akci rádi vraceli ale chtěli, aby děti poznaly také jiné lokality. Rovněž vycházíme vstříc školám, které se nemohly akce zúčastnit z důvodu větší vzdálenosti.

 


POZOR, je tu nová akce pro děti – Čertovský den


 

Rozhodli jsme se pro děti připravit novou pohádkovou akci, která se bude konat první týden v prosinci. V tomto období se otvírají brány do Pekel a čertíci spolu s Mikulášem a andělem navštěvují děti, aby jim rozdali dárky. Jsou však také hříšníci, kteří potřebují trošku pokárat a to i v pekle může nastat nepořádek..

 

Země snů, akce konaná první týden v říjnu


  Začátek školního roku je vždy náročný a proto vás zveme do Země snů. Tam někam daleko, kde sny stále žijí tam, kde se stále spí a sní, tam je naše pohádková země. Již 4. rokem budeme pořádat úspěšnou pohádkovou akci v termínu 4.10. – 8. 10. 2010. Děti, které se přijedou do Země snů podívat vytvářejí záchranou skupinu skřítků a jejich úkolem je vysvobodit zakletou princeznu Sněženu

Úspěšná akce pro děti Záhadný poklad je opět zde

  Záhadný poklad Jana Zbyňka Z. z Házmburku je zážitkový celodenní výlet v Budyni nad Ohří.

Pokud chcete s dětmi zažít nezapomenutelný výlet jeďte v týdnu od 7. do 11. června do Budyně nad Ohří. Hradní pán, který se přenesl spolu s ostatními postavami pomocí stroje času na hrad si vás zve jako malé učence. Vše se odehrává kolem roku 1600. Setkáte se se slavnými hvězdáři, uvidíte pana Jessenia, pan Radovský – alchymista bude již 5. rokem zkoušet vyrábět zlato a elixír mládí…..

1 |  2 |  3 |  4 | 

Copyright 2010. VESELÝ ŠKOLNÍ AUTOBUS

KONTAKT| DOMŮ

Webdesign & Development by 5Q