ZPRÁVY
aktuální zprávy, které pro Vás připravujeme

 

Veselý školní autobnus obhájil titul Žitvnostník roku v Ústeckém kraji


V letošním roce se nám podařil obhájit titul 1. místa Živnostník roku Ústeckého kraje. Soutěž patří svým všeoborovým a regionálním zásahem k největším podnikatelským kláním v zemi. Cena Hospodářských novin Era Živnostník roku 2012 je určena všem živnostníkům v České republice, kteří splňují předem stanovené podmínky.Finalisty krajského kola hodnotí odborná porota, která má 5 - 10 členů a jsou v ní zastoupeny zástupci partnerů, zástupci vyhlašovatele, zástupci státní správy a zástupci podporovatelů projektu – svazů, asociací a cechů.

Každý porotce ohodnotí nominované živnostníky a určí pořadí. Do finálového kola pak postupuje celkem 14 vítězů jednotlivých krajských kol. O vítězi finále pak rozhoduje veřejnost formou sms hlasování a finálová porota.

Podpořit nás můžete na tel. č. 900 11 09 sms ve tvaru ZIV 4. Cena jedné sms je 9,-Kč vč. DPH. Sms jsou slosovatelné a vyhrát můžete předplatné Hospodářských novin nebo časopisu Ekonm na celý rok.Hlavní výhrou je nový iPad. Děkujem za každý hlas.

Přímý přenos z finále soutěže můžete sledovat na ČT 24 dne 4. prosince od 20.00 hod.

Z ocenění máme velkou radost a je to pro nás velký závazek do budoucnosti. Budeme se i nadále snažit pro vás vytvářet programy a akce, které se vám budou líbit, pomáhat dětem při jejich poznávání a vzdělávání.

 


 

 

Copyright 2010. VESELÝ ŠKOLNÍ AUTOBUS

KONTAKT| DOMŮ

Webdesign & Development by 5Q