AKTUALITY

 

Vlakem do stanice Praha


 

Nová akce ve spolupráci s Českými drahami. V rámci zvýhodněné jízdenky pro školní skupiny podporujeme tímto projektem poznávání  mládeže našeho hlavního města Prahy. Pro školní skupiny máme připraveno množství programů, které jsou rozděleny do několika tématických celků. Pro vícedenní výlety škol máme připravené levné ubytování nedaleko centra.

Tato cenově zvýhodněná akce platí do 10. prosince 2011. Cena dopravy vlakem se pohybuje v rozmezí 60,- Kč - 200,- Kč pro obě cesty. Tedy zpáteční jízdenka. Podrobné informace vám rádi sdělíme v cestovní kanceláři nebo na našich telefonních číslech příp. emailu.

Rozdělení tématických celků:

Praha historická, Praha technická, Praha kulturní, Praha pro nejmenší, Praha zajímavá

Všechny programy jsou přibližně na 4 - 6 hodin a cenově se pohybují od 110,- Kč do 160,-Kč/žák, pedagogický dozor má na 10 dětí 1 místo zdarma.

Ke všem progamům je pro vás připavený průvodce, který se o vás bude po celou dobu vašeho pobytu v Praze starat. Nechybí ani soutěže o ceny.

Pro návštěvníky z větší dálky máme připravené i levné ubytování  nedaleko centra Prahy za 300,- Kč vč. snídaně. Pokoje jsou vícelůžkové a sociální zařízení je na chodbě.

 
 

Copyright 2010. VESELÝ ŠKOLNÍ AUTOBUS

KONTAKT| DOMŮ

Webdesign & Development by 5Q