AKTUALITY

 

Výukový program v Londýně (září - prosinec 2015)

Pobyt v Londýně s jazykovým kurzem pomůže dětem rozšířit si znalosti anglického jazyka, jak při výuce ve škole, tak při osobním kontaktu v anglické rodině. Na cestě do Anglie  žáky kromě pedagogického doprovodu,  doprovází také průvodce. Ten jim umožní poznat památky Londýna, historiii i současnost  Anglie. V týdenním obsáhlém programu žáci navštíví nejznámější památky v Londýně – Greenwich – nultý poledník, královskou observatoř, Tower Bridge, London Eye, Big Ben, White Hall,  Trafalgarské náměstí, British Museum,  Buckinghamský palác a  mnoho dalších památek nebo muzeí.

Žáci budou ubytováni po skupinách 2 – 4 dětí v anglických rodinách, které mají s pobytem žáků dlouholeté zkušenosti. Během dopoledne bude probíhat tříhodinová výuka v anglické škole, kterou zajišťují zkušení angličtí lektoři. Při této výuce je kladen důraz  především na praktický jazyku a konverzaci na každodenní témata. Žáci jsou rozděleni do skupin. Odpoledne budou žáci poznávat krásy Londýna.

Strava je zajištěna formou plné penze s tím, že na oběd mají žáci obědové balíčky. Doprava je zajištěna luxusním zájezdovým autobusem.

Základní cena výukového zájezdu je 9.200,- Kč (min.počet platících je 44 žáků + 3 ped. dozory zdarma)

 

 

 

 

 

Copyright 2010. VESELÝ ŠKOLNÍ AUTOBUS

KONTAKT| DOMŮ

Webdesign & Development by 5Q