AKTUALITY

Za zlomek ceny aneb sezónní výprodeje v Drážďanech


 

Pro pedagogické pracovníky a další pracovníky škol jsme připravili na soboru 14. ledna a 21. ledna za zvýhodněnou cenu jednodenní zájezd do Saské metropole Drážďan se zastávkou v nákupním centru Heidenau. Pokud by někdo nechtěl strávit celý čas nakupováním je pro vás připravený průvodce, který vám ukáže zajímavé památky ve městě. Dále můžete navštívit např. umělecké sbírky v Zwingeru nebo můžete čas strávit v mnoha muzeích ve městě.

Tradiční drážďanská nákupní zóna začíná nebo končí na hlavním nádraží (Hauptbahnhof) a pokračuje pěší zónou bulváru Prager Straße dál na náměstí Altmarkt. Najdete tu známé módní řetězce jako např. H&M, New Yorker, Pimkie, Orsey, TK Maxx, Levi's, Mango, Salamander, Peek&Cloppenburg, mnohé z nich přímo v obrovském nákupním centru „Centrum Galerie“ . Na Prager Straße letos přibyl další obdivuhodný obchod se sportovním a outdoorovým zbožím Globetrotter. Tam najdete například skvělé vybavení pro skialpinismus, bazén na zkoušení kánoí, ledovou a dešťovou komoru na zkoušení sportovního oblečení v extrémních podmínkách či můžete nahlédnou do manufaktury vyrábějící přímo v prostorách obchodu produkty z pravého prachového peří. Pokračujete-li dál k náměstí Altmarkt, uvidíte po pravé straně obchodní dům Karstadt a přejdete-li ulici Waisenhausstraße tak přímo nalevo vchod do nákupního centra „Altmarkt Galerie“.

Na náměstí Neumarkt, v prostoru kolem kostela Frauenkirche, najdete řadu obchodů a butiků s vybraným zbožím pro všechny, kteří hledají něco mimořádného. Řada těchto obchodů, včetně kaváren a restaurací se skrývá v luxusním nákupním centru QF, které má několik vchodů, dva z nich přímo naproti kostela Frauenkirche.

Cena tohoto zájezdu je opět stanovená podle místa odjezdu. Pro pracovníky pražských škol je určená cena na 385,- Kč a tato cena platí i pro  max. 1 rodinného příslušníka. Výhodou je, že škola nemusí naplnit celý autobus. Ceny pro ostatní jsou stanoveny individuálně a pokud jste neobdrželi do školy letáček, informujte se o možnostech na tel. č. 777 613 614

 

 
 

Copyright 2010. VESELÝ ŠKOLNÍ AUTOBUS

KONTAKT| DOMŮ

Webdesign & Development by 5Q