ZAJÍMAVOSTI
zajímavosti, které pro Vás chystáme a připravujeme

 

Netradiční předávání pololetního vysvědčení

Dnes se předávalo pololetní vysvědčení na všech školách. S Veselým školním autobusem se však páťáci a jejich paní učitelky z Litoměřic vypravili předat vysvědčení do Betlémské kaple. Letos uplyne 600 let od upálení Mistra Jana Husa a tak tento akt byl velmi slavnostní.

 

Svět Harryho Pottera - zájezd do Londýna


Jako novinku jsme do zájezdů do Velké Británie zařadili také návštěvu   ve Warner Bros. Studiích (nedaleko Londýna) , které více než deset let sloužily jako domovská základna filmů o Harrym Potterovi, Při prohlídce návštěvníci uvidí autentické scény, kostýmy,  rekvizity a efekty používané při výrobě všech osmi filmů o Harrym Potterovi-Mezi sérií dosud nikdy neviděných artefaktů  můžete  na tříhodinové prohlídce vstoupit na nejpamátnější scény ze všech filmů ze série, včetně  Velké síně, která je jednou z prvních scén, které byly vytvořeny. Byla postavena v roce 2000 pro první díl série, Harry Potter a Kámen mudrců a navrhl ji držitel ceny BAFTA, výrobní designnér Start Craig.

Náš projekt Setkání s Prahou se zalíbil pražským radním a jeden z nich se stal i patronem projektu.


  Záštitu nad projektem „První setkání s Prahou“ převzal radní Magistrátu hlavního města Prahy Bc. Ondřej Pecha.Praha zblízka je tématický okruh našich jednodenních i vícedenních programů pro děti z celé republiky. Cílem je zpestřit dětem výuku nevšední formou a také podpořit dětskou a studentskou příjezdovou turistiku do Prahy.

Copyright 2010. VESELÝ ŠKOLNÍ AUTOBUS

KONTAKT| DOMŮ

Webdesign & Development by 5Q