AKTUALITY

Zážitková akce ZEMĚ SNŮ na zámku v Ploskovicích

V termínu 30. 9. - 4. 10. 2019 pro děti z mateřských škol, I. stupně základních škol a družin se bude konat na zámku v Ploskovicích zážitková pohádkouvá akce. Děti jako malí skřítkové přijedou do pohádkové Země snů, aby zachránily princeznu. Zlý čaroděj z temného lesa jí začaroval. Zažijí cestu plnou dobrodružství a napětí. Jako odměnu dostanou od princezny tajemný dárek, který je každý večer vrátí zpět do pohádkové země - Země snů.

 

Zámek v Ploskovicích je často vyhledáván jak českými, tak zahraničními filmovými produkcemi. Exteriéry či interiéry zámku se objevují v pohádkách, celovečních filmech, v seriálech, dokumentech ... Z pohádek je to Princ a Večernice, Jak si zasloužit princeznu, Jezerní královna, Čertova nevěsta, Duch nad zlato, Deváté srdce, Živá voda, Panna a netvor. Z poslední seriálů můžeme vybrat První republiku (2013) nebo Mušketýři - seriál BBC.

 

Hlavní program zážitkové akce Země snů trvá přibližně 60 - 70 minut. Děti se v přední zahradě zámku mohou nasvačit. Akce se odehrává v interiérech zámku a také v parku. Součástí jsou rovněž stánky, kde si děti mohou koupit suvenýrky a dárečky. Pro děti z družiny je připraven program odpolední. Cena je smluvní a zahrnuje kompletní výlet. Na 10 dětí poskytujeme 1 ped. pracovníka zdarma. Pokud jste na svůj email nebo poštou neobdrželi cenovou nabídku, radi vám jí zpracujeme na míru. Závaznou objednávku je třeba zaslat na email: ca.schurgerova@tiscali.cz.

 

Vzhledem k tomu, že děti jsou součástí pohádkového příběhu, doporučujeme vyrobit si skřítkovské čepičky.

 

 

Plamínek Čmoudík už na vás mává. Těšíme se na setkání v Ploskovicích.

 

Copyright 2010. VESELÝ ŠKOLNÍ AUTOBUS

KONTAKT| DOMŮ

Webdesign & Development by 5Q