ZPRÁVY
aktuální zprávy, které pro Vás připravujeme

 

Otevírací doba v době svátků

Vážené paní učitelky, učitelé,

v době  od 20. prosince 2018. do 4. ledna 2019 budeme mít zavřeno.

 

Přejeme Vám krásné Vánoce a úspěšný nový rok 2019, ve kterém se těšíme na další spolupráci s Vámi.

 

Hurá na prázdniny


A zase je konec dalšího školního roku. Věřím, že jste všichni ukončení tohoto roku úspěšně zvládli a že se na všechny z vysvědčení usmívají krásné známky.Poděkování si jistě zaslouží všichni učitelé, vychovatelé, paní kuchařky, uklízečky a všichni ti, kteří mají pro děti pochopení a s velkou trpělivostí s nimi pracují.Všem přeji krásný čas zaslouženého volna, hodně sluníčka, klidu a pohody.

Provozní doba: 8. 7. - 23. 8. 2018 zavřeno; začínáme v pátek 24. 8. 2018

Vánoční a novoroční otevírací doba

Vážené paní učitelky, učitelé,

naše cestovní kancelář bude v termínu od 23. prosince 2017. do 3. ledna 2018 uzavřena.

 

Přejeme Vám krásné Vánoce a úspěšný nový rok 2018, ve kterém se těšíme na další spolupráci s Vámi.

 

Masopust a svátky jara 2017

Kdy se vlastně slaví masopust, kterému se na Moravě říká také fašank, fašinek nebo ostatky? Masopustní úterý předchází vrchol celého masopustního období, téměř šestitýdennímu postnímu období před Velikonocemi. Termín jarních svátků se zase řídí datem prvního jarního úplňku a podle katolických zvyklostí je první neděle po něm velikonoční oslavou Kristova zmrtvýchvstání, Božím hodem velikončním. Na období masopustu a svátků jara jsme pro vás připravili množství tématických výletů, programů a exkurzí.

Školní výlety a exkurze jaro

I v letošním roce zde naleznete rozsáhlou nabídku různých druhů a kombinací školních výletů a exkurzí. Vedle klasických poznávacích a výukových výletů pořádáme také zážitkové výlety, které jsou spojené s dobrodružstvím a zábavou. V naší letošní nabídce najdete tipy na adaptační kurzy, zahraniční zájezdy, hotové školní výlety a novinou jsou tzv. stavebnicové výlety, kde si můžete jednotlivé části výletu vybrat sami.

Vánoční a novoroční otevírací doba

Vážené paní učitelky, učitelé,

naše cestovní kancelář bude v termínu od 23. prosince 2015. do 4. ledna 2016 uzavřena.

 

Přejeme Vám krásné Vánoce a úspěšný nový rok 2016, ve kterém se těšíme na další spolupráci s Vámi.

Veselý školní autobnus obhájil titul Žitvnostník roku v Ústeckém kraji


V letošním roce se nám podařil obhájit titul 1. místa Živnostník roku Ústeckého kraje. Soutěž patří svým všeoborovým a regionálním zásahem k největším podnikatelským kláním v zemi. Cena Hospodářských novin Era Živnostník roku 2012 je určena všem živnostníkům v České republice, kteří splňují předem stanovené podmínky.Finalisty krajského kola hodnotí odborná porota, která má 5 - 10 členů a jsou v ní zastoupeny zástupci partnerů, zástupci vyhlašovatele, zástupci státní správy a zástupci podporovatelů projektu – svazů, asociací a cechů.

Podpořte svým hlasováním Veselý školní autobus


 

CK Veselý školní autobus získal titul "Zivnostník roku pro Ústecký kraj" a postupuje do celostátního kola. Svými hlasy můžete podpořit naší cestovní kancelář. Hlasuje se pomocí sms na tel. číslo 900 11 04 sms ve tvaru ZIV(mezera)13. Podrobné informace naleznete po rozkliknutí tohoto celého článku vč. informací o vašich možných výhrach. Všem děkujeme za podporu

 

Naše cestovní kancelář získala titul živnostník roku 2011 pro Ústecký kraj


 

Naše cestovní kancelář získala titul živnostník roku 2011 pro Ústecký kraj a postupuje do celostátního kola, které se bude konat 7. prosince 2011 v Praze. "Na vítězném živnostníkovi jsme se shodli jednoznačně" sdělil o rozhodování poroty její předseda Karel Vild, segment manažer malých a středních firem společnosti ČEZ Prodej. O živnostenský titul bojovalo 277 podnikatelů.

 

Zhodnocení akce Země snů 2010


  Již pátým rokem se na zámku v Libochovicích konala dětská pohádková akce, kterou jsmenazvali „Země snů“. Pozvání přijaly děti z mateřských a základních škol z Ústí nad Labem,Teplic, České Lípy, Loun, Kladna ale také z Prahy.
1 |  2 | 

Copyright 2010. VESELÝ ŠKOLNÍ AUTOBUS

KONTAKT| DOMŮ

Webdesign & Development by 5Q