ZPRÁVY
aktuální zprávy, které pro Vás připravujeme

 

Hurá na prázdniny!


 

A zase je konec dalšího školního roku. Věřím, že jste všichni ukončení tohoto roku úspěšně zvládli a že se na všechny z vysvědčení usmívají krásné známky.Poděkování si jistě zaslouží všichni učitelé, vychovatelé, paní kuchařky, uklízečky a všichni ti, kteří mají pro děti pochopení a s velkou trpělivostí s nimi pracují.Všem přeji krásný čas zaslouženého volna, hodně sluníčka, klidu a pohody.

FOTO: Postřehy z akce Záhadný poklad 2010


 

AKTUALIZOVÁNO 12.6.2010: Dnešním dnem 7.6.2010 byla zahájena týdenní akce na hradě v Budyni nad Ohří pod názvem Záhadný poklad. V případě, že budete chtít fotografie z jednotlivých dnů naleznete je na našich stránkách fanoušků Veselého školního autobusu na Facebooku. Odkaz je zde.

Veselý školní autobus získal cenu 1. místo pro organizovanou turistiku.

 

Soutěž Ceny Kudy z nudy 2009 vyhlásila agentura CzechTourism v březnu 2009. Cíl soutěže je stejný jako smysl celého portálu – podpora a oživení domácího cestovního ruchu, motivace českých turistů k cestování po tuzemsku a pomoc podnikatelům s propagací jejich nabídek. Výsledkem se stal soubor nejatraktivnějších turistických cílů v České republice.

1 |  2 | 

Copyright 2010. VESELÝ ŠKOLNÍ AUTOBUS

KONTAKT| DOMŮ

Webdesign & Development by 5Q