TERMÁLNÍ LÁZNĚ VELKÝ MEDER S VÝLETY

Aktuálně

VELKÝ MEDER - dovolená pro pedagogické pracovníky, rodiny s dětmi i seniory 
V areálu rozsáhlého koupaliště je návštěvníkům k dispozici 13 bazénů zaměřených na různé druhyodpočinku spolu s výběrem veselých atrakcí. Z celkového počtu až 13 bazénů je 7 celoročních a 6 vnějších s teplotou termální vody 25-38 ° C. Chemické složení geotermální vody má příznivé účinky na léčení kloubních onemocnění, onemocnění páteře i svalovou únavu a celkově příznivě působí na regeneraci organismu.Zájezd pořádáme ve spolupráci s obchodními partnery.

TERMÍN:

23. 7. - 29. 7. 2023  (7 dní)  

UBYTOVÁNÍ:

v penzionu Bartal ve dvoulůžkových pokojícha třílůžkových pokojích. 

v penzionu Rozalie ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích

Ubytování Boroš ve dvoulůžkových přízemních pokojích s terasou 

STRAVA: 

polopenze

DOPRAVA:

zájezdový autobus

VÝLETY V CENĚ:

při cestě tam zastávka v unikátním muzeu "naftařiny", vodní dílo Gabříkovo s možností plavby po Dunaji v průběhu pobytu, při cestě zpět zastávka v  Lednickém arálu)

PROGRAM:

1. den odjezd autobusu v ranních hodinách, odpoledne zastávka v unikátním muzeu naftového dobývání, večer
            ubytování v penzionu a večeře (jednotná)

2. den  snídaně, relaxace a koupání, večeře 

3. den  snídaně  relaxace a koupání, večeře 

4. den snídaně, relaxace a koupání, podvečerní výlet k vodnímu dílu Gabčíkovo s možností plavby lodí po Dunaji, večeře 

5. den snídaně, relaxace a koupání, večeře 

6. den snídaně, relaxace a koupání, večeře

7. den snídaně, odjezd a zastávka v Lednickém arálu (možnost návštěvy zámku Lednice, procházka parkem,  ve večerních hodinách návrat zpět do ČR 

 

CENA:  8.490,-KČ  s bonusem výlety v ceně

              děti do 12 let sleva

Záloha 1.000,-Kč, doplatek nejpozději do 23. 6. 2023; na pobyt lze čerpat i příspěvek z FKSP

Cena zahrnuje: 6x ubytování v penzionu, 6x polopenzi, dopravu zájezdovým autobusem vč. výletů, delegáta 

Cena nezahrnuje: vstupné do objektů, lodní přepravu, pojištění na LV a storno a vše ostatní co není obsaženo v cena zahrnuje

Na zájezd se vztahují storno podmínky cestovní kanceláře Veselý školní autobus zde

VÝLETY:

Muzeum naftového dobývání a gelogie (při cestě tam)

Jediné muzeum "naftařiny" v České republice najdete v budově bývalých kasáren v Hodoníně. Muzeum naftového dobývání a geologie tvoří vnitřní expozice a venkovní technologický park v okolí muzea.

Muzeum představuje expozici naftového podnikání na území České a Slovenské republiky. Prohlédnete si zde různé fotografie a vysvětlující texty o těžbě ropy především na Slovácku, kde se těží ropa a zemní plyn sto let. V muzeu najdete také menší stroje a nástroje potřebné k dobývání a zpracování černého zlata. K vidění je nářadí používané na vrtání, třeba obří dláta a také modely vrtných věží a soustav.

Vodní dílo Gabčíkovo (v přůběhu pobytu)

o vodním díle, které by zlepšilo průtok a zabezpečilo stabilnější plavební hloubku na úseku mezi Bratislavou a Budapeští, se uvažovalo už dávněji, ale konkrétní rysy začal tento projekt nabírat až v 60. letech 20. století. Po dlouhém posuzování různých řešení došlo v roce 1977 k podpisu mezistátní dohody, mezi tehdejší ČSSR a Maďarskou lidovou republikou, o výstavbě soustavy vodních děl Gabčíkovo - Nagymaros. Vodní díla měla plnit více cílů - ochranu před vysokou vodou, zvýšení a stabilizaci plavební hladiny podle doporučení Dunajské komise, která reguluje vodní dopravu na evropském veletoku, ale i energetické využití.Maďarsko od projektu ustoupilo a tak v červenci 1991 se nakonec Československo rozhodlo ve stavbě pokračovat. Již vynaložené náklady na výstavbu byly nemalé a případné zastavení stavby by bylo velkou ztrátou.Miožnost plavby lodí.

Lednický areál při cestě zpět

Pohádková krajina se zámky a zámečky, kolonádami, umělou zříceninou, rybníky, upravenými cestami a řadou drobných romantických staveb – to je Lednicko-valtický areál, zvaný též Zahrada Evropy, nejrozsáhlejší parkově upravená krajina na světě, zapsaná mezi památkami UNESCO.
Lednický zámek je klenotem Lednicko-valtického areálu a zároveň jedním z nejkrásnějších komplexů anglické novogotiky v Evropě. Zámeckými interiéry prochází několik prohlídkových tras, v okolí přitahuje pozornost francouzská zahrada s palmovým skleníkem, zednářská zahrada a zámecký park, volně přecházející do volné krajiny.

 

Aktuální info o cestách na Slovensko a zpět do ČR: BEZ OMEZENÍ

 

 

 

 

 

TERMÁLNÍ LÁZNĚ VELKÝ MEDER S VÝLETYTERMÁLNÍ LÁZNĚ VELKÝ MEDER S VÝLETYTERMÁLNÍ LÁZNĚ VELKÝ MEDER S VÝLETYTERMÁLNÍ LÁZNĚ VELKÝ MEDER S VÝLETYTERMÁLNÍ LÁZNĚ VELKÝ MEDER S VÝLETYTERMÁLNÍ LÁZNĚ VELKÝ MEDER S VÝLETYTERMÁLNÍ LÁZNĚ VELKÝ MEDER S VÝLETYTERMÁLNÍ LÁZNĚ VELKÝ MEDER S VÝLETYTERMÁLNÍ LÁZNĚ VELKÝ MEDER S VÝLETY

  • nejzajímavější zážitkové výlety na míru pro Vás
  • přátelský přístup
  • postaráme se o tu největší zábavu
  • Váš úsměv je pro nás tím největším hnacím motorem
  • více kontaktních údajů najdete na stránce kontakty.

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím