TERMÁLNÍ LÁZNĚ VELKÝ MEDER S VÝLETY

Aktuálně

VELKÝ MEDER - dovolená pro zaměstnance školy a jejich rodiny nebo přátele

V areálu rozsáhlého koupaliště je návštěvníkům k dispozici 13 bazénů zaměřených na různé druhyodpočinku spolu s výběrem veselých atrakcí. Z celkového počtu až 13 bazénů je 7 celoročních a 6 vnějších s teplotou termální vody 25-38 ° C. Chemické složení geotermální vody má příznivé účinky na léčení kloubních onemocnění, onemocnění páteře i svalovou únavu a celkově příznivě působí na regeneraci organismu.Zájezd pořádáme ve spolupráci s obchodními partnery.

TERMÍN:

21.7. – 27.7.2024  (7 dní)  

UBYTOVÁNÍ:

ve dvoulůžkových pokojích pro páry

nebo tří - čtyřlůžkových pokojích pro rodiny

STRAVA: 

polopenze

DOPRAVA:

zájezdový autobus

VÝLETY V CENĚ:

při cestě tam zastávka na okraji Vídně v zahradách Hirschstetten, v průběhu pobytu navštívíme Komárno s návštěvou protiturecké pevnosti, při cestě zpět zastávka v Mkulově)

PROGRAM:

1. den odjezd autobusu v ranních hodinách, po cestě zahrady Hirschstetten na okraji Vídně, večer
            ubytování v penzionu a večeře (jednotná)

2. den  snídaně, relaxace a koupání, večeře 

3. den  snídaně  relaxace a koupání, večeře 

4. den snídaně, relaxace a koupání, odpolední výlet do Komárna, večeře 

5. den snídaně, relaxace a koupání, večeře 

6. den snídaně, relaxace a koupání, večeře

7. den snídaně, odjezd a zastávka v Mikulově po cestě,  ve večerních hodinách návrat zpět do ČR 

 

CENA:  8.890,-KČ  s bonusem výlety v ceně

              děti do 12 let sleva na 8.025,-Kč

Záloha 2.000,-Kč, doplatek nejpozději do 21. 6. 2024; na pobyt lze čerpat i příspěvek z FKSP

Cena zahrnuje: 6x ubytování v penzionu, 6x polopenzi, dopravu zájezdovým autobusem vč. výletů, delegáta 

Cena nezahrnuje: vstupné do objektů, pojištění na LV a storno a vše ostatní co není obsaženo v cena zahrnuje

Na zájezd se vztahují storno podmínky cestovní kanceláře Veselý školní autobus zde

VÝLETY:

ZAHRADY HIRSCHSTETTEN

na ploše 60.000 čtverečních metrů nachází komplex parků a císařských zahrad. Ty jsou různě tematicky rozděleny a rostou v nich rostliny z celého světa, můžeme si tak prohlédnout například zahradu indickou, mexickou, anglickou nebo provensálskou. Součástí areálu je také palmový skleník, venkovský statek nebo zoologická zahrada, ve které na ploše šesti hektarů žije více než padesát druhů různých zvířat. Celý areál je přístupný zdarma a je ideálním místem pro milovníky přírody

KOMÁRNO 

Komárno patří k vůbec nejstarším slovenským městům. Nachází se na soutoku řek Váh a Dunaj, obklopené nejúrodnější krajinou na Slovensku. Bohatá historie města na vás dýchá na každém kroku. Navštívíme zde pevnost ze 16. století, která nebyla nikdy dobyta a čeká na zápis mezi památky Unesco. Jako nejsevernější výspa obrany Uherska proti Turkům. Dokázala pozdržet postup tureckých vojsk na Vídeň a znemožnit jim tažení po Dunaji. Opevnění zničilo až jiné vojsko o několik staletí později..Jedinečným zážitkem je návštěva Nádvoří Evropy, což je náměstí se stavbami reprezentujícími architekturu a charakteristiku jednotlivých evropských zemí.Vstupné do pevnosti s průvodcem (dospělí 5,-Euro, důchodci nad 63 let 3,- eura, děti 2,5 eura)

MIKULOV

prohlídka historického centra města s možností si zajít na oběd. Zámek Mikulov měl v minulosti smůlu, vyhořel hned dvakrát. Poprvé v roce 1719, podruhé při ústupu německé armády v roce 1945. Protože je Mikulov centrum dobrého vínečka navštívíme zde expozici  Víno napříč staletími (ccena 120,-Kč, snížená 60,-Kč)

Expozice, je neobvyklá svým výtvarným pojetím, souhrnně zpracovává historii a vývoj vinohradnictví a vinařství na našem území. Expozice provází návštěvníka románským sklepem, gotickou kaplí, renesančním labyrintem či barokním divadlem a všude poskytuje srozumitelné a obrazově bohatě zpracované informace. Několik filmových projekcí návštěvníkovi přiblíží rozmach vinohradnictví a vinařství v jednotlivých historických obdobích.  Mezi vystavenými exponáty jsou vzácné originály z Moravy i Čech i dokonalé repliky různých sbírkových předmětů souvisejících s vinařskou tematikou. Nejstarším exponátem je 18 milionů let dochovaný otisk révy teutonské, který vůbec poprvé dlouhodobě zapůjčilo Národní muzeum v Praze.

 

Aktuální info o cestách na Slovensko a zpět do ČR: BEZ OMEZENÍ

 

 

 

 

 

TERMÁLNÍ LÁZNĚ VELKÝ MEDER S VÝLETYTERMÁLNÍ LÁZNĚ VELKÝ MEDER S VÝLETYTERMÁLNÍ LÁZNĚ VELKÝ MEDER S VÝLETYTERMÁLNÍ LÁZNĚ VELKÝ MEDER S VÝLETYTERMÁLNÍ LÁZNĚ VELKÝ MEDER S VÝLETYTERMÁLNÍ LÁZNĚ VELKÝ MEDER S VÝLETY

  • nejzajímavější zážitkové výlety na míru pro Vás
  • přátelský přístup
  • postaráme se o tu největší zábavu
  • Váš úsměv je pro nás tím největším hnacím motorem
  • více kontaktních údajů najdete na stránce kontakty.