Z508 Adventní Vídeň

Dříve hlavní město rakousko-uherské monarchie, které je dnes hlavním městem Rakouska. Je také sídlem OSN a řady mezinárodních institucí. Právem se mu přezdívá město hudby, kultury a kavárnictví.
Ve Vídni v předvánočním čase je několik krásných vánočních trhů ale ten před radnicí je okouzlující. Hned u vchodu je metr vysoký oblouk se svíčkami. Tradiční vánoční trhy se zhruba 150 prodejními stánky nabízí vánoční dárky, ozdoby na vánoční stromečky, umělecké řemeslné výrobky, kulinářské dobroty a sladkosti. Stromy v Radničním parku a podél ulice Ringstraße září slavnostním leskem. Po příjezdu projedeme ulicí Ringstrasse a zastavíme u Přírodovědného muzea, které navštívíme (např. Sál dinosaurů nabízí vedle koster a fosilií těchto obrů rovněž velmi realisticky působící model alosaura, který je nejen pohyblivý, ale vydává i hrůzostrašný řev. Za vidění jistě také stojí i největší a nejstarší sbírka meteoritů na světě vystavená v sále meteoritů. Obdivovat zde může celkem 1100 kamenů, které „spadly z nebe“.) Následuje prohlídka historického centra s průvodcem, která je zakončená na radničních trzích. Po cestě zpět je možná zastávka v Primarku na okraji Vídně. Odjezd v pozdních odpoledních hodinách.

Termín: konec listopadu, prosinec 2023
Vhodné pro: II. stupeň ZŠ a SŠ

PrahaKladnoLitoměřiceÚstí n. Lab.Česká LípaMost
1090,-Kč 1100,-Kč dohodou,-Kč dohodou,-Kč dohodou 0,-Kč


Cena zahrnuje: dopravu zájezdovým autobusem, vstupné, program, doprovod ze strany CK, zákonné pojištění CK

Kalkulace z odjezdových míst je vypočítána při min. počtu 44 platících + 3 ped. dozory zdarma
Při nižším počtu platících je třeba cenu přepočítat.

DOPORUČUJEME: sjednat pojištění na LV za 25,-Kč/ den nebo vč. zrušení objednaných služeb za 40,-Kč/den. Při zaslání závazné přihlášky a zvolení požadavku pojištění vám bude na uvedený email zaslán formulář – seznam účastníků, který bude obsahovat jméno, příjmení, datum narození. Rovněž budou zaslány pokyny pro čerpání služeb pojištění. Službu zajišťuje Union pojišťovna a.s. prostřednictvím CK

 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

 

  • nejzajímavější zážitkové výlety na míru pro Vás
  • přátelský přístup
  • postaráme se o tu největší zábavu
  • Váš úsměv je pro nás tím největším hnacím motorem
  • více kontaktních údajů najdete na stránce kontakty.

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím