V01 Když v pekle sněžilo

Je tomu už dávno, co se nebe a peklo přely o nadvládu nad světem. Peklo bylo ve svém počínání kruté a nelítostné, používalo těch nejzákeřnějších lstí, aby se zmocnilo veškerého bytí a zlem zaplnilo duši každého živého tvora, který mu přijde do cesty. Zato nebe, to stálo na opačné straně, na straně dobra, a vracelo lidem úsměv na tváře i do srdcí.
Trvalo dlouhé roky, než se oba světy konečně umoudřily a dobraly se k dohodě, která zajistila tolik cennou rovnováhu na zemi. Peklo totiž nemůže existovat, jestliže neexistuje nebe – a to samé platí i opačně. Ale pozor! Proslýchá se, že světu hrozí obrovské nebezpečí: tak namáhavě dosažená a nenahraditelná rovnováha pekelných a nebeských sil je znovu narušena!
K životu se prý totiž probudil ten, který vše dlouho jen tiše pozoroval a vyčkával na svou příležitost. Přízrak zvaný– Zmatek!
Existuje na světě už tak dlouho, jako samo nebe a peklo. Dříve se potají vkrádal do života lidí, zmocňoval se jejich myslí a působil sváry... teď ale přišel se svým největším trumfem, takovým, který může na světě způsobit katastrofu, která už nepůjde zvrátit!
Zmatek, dosud ukrytý v kousku mysli každého z nás, spojil všechny své síly a nepozorovaně se vkradl do pekla úzkou škvírou v samotném jádru Ohnivé hory. A tam začalo jeho ničivé řádění... svou mocnou silou rozvířil všechny pekelné uhlíky tak, že v celém širém pekelném světě nezbyl ani jeden jediný. Uhlíky se rozutekly do celého světa - a pekelný oheň tak vydechl naposledy. A když v pekle nehoří věčný oheň, jako by nebylo ani ono samo.

Pomozte čertíkům najít uhlíky na nový oheň!

- oživlý zámek v Roudnici nad Labem pohádkovými bytostmi
- kouzelný dárek od samotného Lucifera za záchranu pekla
- stánek se suvenýry

Termín: 27. 11. – 30.11. 2023 (dopolední I odpolední program např. pro družiny)

Vhodné pro: Mš, Zš 1. stupeň

 

PrahaKladnoLitoměřiceÚstí n. Lab.Česká LípaMost
495,-Kč 490,-Kč 375,-Kč 420,-Kč 430,-Kč 410,-Kč

 

Cena zahrnuje: dopravu zájezdovým autobusem, vstupné, program, pojištění na storno výletu, úraz, odpovědnost za způsobené škody, dárek

Kalkulace z odjezdových míst je vypočítána při min. počtu 40 platících + 3 ped. dozory zdarma
Při nižším počtu platících je třeba cenu přepočítat. Z jiných odjezdových míst spočítáme cenu na míru.

Službu pojištění poskytuje Union pojišťovna a.s. prostřednictvím CK

 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

  • nejzajímavější zážitkové výlety na míru pro Vás
  • přátelský přístup
  • postaráme se o tu největší zábavu
  • Váš úsměv je pro nás tím největším hnacím motorem
  • více kontaktních údajů najdete na stránce kontakty.

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím