Z504 Adventní Mnichov

Pečená jablka a vůně mnichovských klobás to je bavorská metropole, kde nás čeká jeden z největších adventních trhů v Německu.

504a odjezd v časných ranních hodinách od budovy školy, návštěva Německého technického muzea, které je jedno z největších muzeí vědy a techniky na světě. Uvidíte exponáty z oblasti letectví, kosmonautiky, loďařství, hlubinné těžby ..... Následuje přejezd do centra města, kde si s průvodcem prohlédnete zajímavá místa (procházka centrem města, Frauenkirche s typickými cibulovitými kopulemi, náměstí Marienplatz s novogotickou Novou radnicí s orlojem, menší Starou radnicí, pěší zóna, středověká brána Karlstor, královská rezidence, dvorní pivovar, obchodní třídy). Osobní volno na vánočních trzích

504b odjezd v časných ranních hodinách od budovy školy, návštěva Pinakotéky, jedné z nejznámějších uměleckých galerií v Německu. Návštěvníci zde mohou vidět díla evropských malířů ze 14. - 18. století. Mezi nejvýznamnější vystavená díla v galerii patří Autoportrét a Čtyři apoštolové od Albrechta Dürera, Rafaelovy malby Svaté rodiny a Madonny Tempi a dvě poschodí vysoký Soudný den Petra Pavla Rubense.

504c odjezd v časných ranních hodinách od budovy školy, Ve futuristické budově BMW Welt je možné spatřit všechny aktuální modely, tedy všechny „bavoráky“ včetně motorek a dále také vozy značky MINI, Rolls-Royce Motor Cars a motorky Husqvarna Motorcycles (vstup zdarma). Následuje procházka městem.zámek Nympehnburg a osobní volno na trzích.
Součástí všech programu je také návštěva vánočních trhů a rozchod dle požadavku skupiny.

Termín: konec listopadu, prosinec 2023
Vhodné pro: II. stupeň ZŠ a SŠ

PrahaKladnoLitoměřiceÚstí n. Lab.Česká LípaMost
1370,-Kč 1390,-Kč 1350,-Kč 1350,-Kč 1350,-Kč 1350,-Kč

Cena zahrnuje: dopravu zájezdovým autobusem, vstupné, program, doprovod ze strany CK, zákonné pojištění CK

Kalkulace z odjezdových míst je vypočítána při min. počtu 44 platících + 3 ped. dozory zdarma
Při nižším počtu platících je třeba cenu přepočítat.

DOPORUČUJEME: sjednat pojištění na LV za 25,-Kč/ den nebo vč. zrušení objednaných služeb za 40,-Kč/den. Při zaslání závazné přihlášky a zvolení požadavku pojištění vám bude na uvedený email zaslán formulář – seznam účastníků, který bude obsahovat jméno, příjmení, datum narození. Rovněž budou zaslány pokyny pro čerpání služeb pojištění. Službu zajišťuje Union pojišťovna a.s. prostřednictvím CK

 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

  • nejzajímavější zážitkové výlety na míru pro Vás
  • přátelský přístup
  • postaráme se o tu největší zábavu
  • Váš úsměv je pro nás tím největším hnacím motorem
  • více kontaktních údajů najdete na stránce kontakty.

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím